kiedymamaniespi.pl

„Podsumowując – pięknie wydana, lekka lektura z ukrytym morałem i wzorcami zachowań do naśladowania. Seria książeczek dla dzieci, obok której trudno przejść obojętnie.”

Zobacz całą recenzję: https://www.kiedymamaniespi.pl/2017/06/misia-i-jej-mali-pacjenci.html

zabawkator.pl

„Zabawa w weterynarza to chyba jedna z ulubionych zabaw dziecięcych. I dobrze, bo rozwija nie tylko empatię, ale też uczy dzieci szacunku i miłości do zwierząt. Również w książkach jest to, moim zdaniem, jeden z cenniejszych motywów. Mały czytelnik zapuszcza się w świat natury i – poza przyjemnością czytania – dostaje solidną dawkę wiedzy.”

Zobacz całą recenzję: http://zabawkator.pl/2017/06/27/misia-zielona-sowa/

kacikzksiazka.pl

„Razem z M. jesteśmy oczarowane Misią i jej pacjentami. Mała chętnie słucha historii i ogląda ilustrację, a mnie cieszy połączenie przyjemnego z pożytecznym. Po takie lektury dla dziecka sięgam z przyjemnością i serdecznie polecam je innym rodzicom.”

Zobacz całą recenzję: http://www.kacikzksiazka.pl/2017/06/misia-i-jej-mali-pacjenci-aniela.html

makiwgiverny.pl

„Misia z uwagą i szacunkiem traktuje swoich podopiecznych, zjednując ich nie tylko znajomością zwierzęcego języka, ale przede wszystkim ciepłym i serdecznym podejściem. (…) Miło się czyta, szczególnie jeśli lubi się opowiastki o zwierzętach z happy endem.”

Zobacz całą recenzję: http://www.makiwgiverny.pl/2017/07/misia-i-jej-mali-pacjenci-aniela.html

lustrorzeczywistosci.pl

„Książeczki wydano z dbałością o szczegóły, są kolorowe, bogato ilustrowane, a obrazki urzekają delikatnością, miękkością i ciepłem. Dawno nie widziałam tak ślicznych i słodkich obrazków”

Zobacz całą recenzję: http://www.lustrorzeczywistosci.pl/2017/06/misia-i-jej-mali-pacjenci-aniela.html

jake-matka.blogspot.com

„Tekst jest świetny, Aniela Cholewińska-Szkolik obok ciekawych historii bohaterów, szczegółowo opisuje przyrodę: łączy słodki smak śliwek z promykami jesiennego słonka. Razem z córką czytamy popołudniami, jest wspaniale i ciekawie.”

Zobacz całą recenzję: http://jake-matka.blogspot.com/2017/06/misia-i-jej-mali-pacjenci.html

czasdzieci.pl

  • Mały doktor Dolittle w spódnicy

Misia i jej mali pacjenci Anieli Cholewińskiej-Szkolik to niezwykle urocza, ciepła i mądra książka dla małych miłośników zwierząt, ale nie tylko. Ta rewelacyjna książka uczy również dzieci empatii, miłości do zwierząt i szacunku do otaczającego nas świata…

Zobacz całą recenzję: http://czasdzieci.pl/ksiazki/ksiazka,3952233-weterynarz_lipowej_kliniki.html#rec2851

  • Ratujemy zwierzątka – nowa seria

Opieka nad zwierzętami to kanon w literaturze dziecięcej, niemniej temat ten zawsze cieszy się popularnością wśród najmłodszych czytelników. Nowa seria Anieli Cholewińskiej-Szkolik o Misi leczącej małe zwierzątka zachwyca ilustracjami i starannością wydania…

Zobacz całą recenzję: http://czasdzieci.pl/ksiazki/ksiazka,3952233-weterynarz_lipowej_kliniki.html#rec2868

 

  • Misi nie sposób się nie zakochać

Poznajcie Misię. Sympatyczną siedmiolatkę, która niczym Dora z animowanej „Kliniki dla pluszaków” leczy i naprawia. Nad zagraniczną produkcją ma jednak tę przewagę, że uzdrawia prawdziwe zwierzęta (a nie zabawki), potrafi z nimi rozmawiać i przyjaźni się ze wszystkimi.

Zobacz całą recenzję: http://czasdzieci.pl/ksiazki/ksiazka,3951abb-niespodziewani_goscie.html#rec2850

qlturka.pl

  • Poznajcie Misię! – premiera serii „Misia i jej mali pacjenci”

To wesoła siedmiolatka, która wraz z rodzicami i ukochanym pieskiem Popikiem mieszka w małym miasteczku. Misia uwielbia truskawki i kakao z pianką, lubi zbierać kolorowe liście, malować farbami i czytać o przygodach swojego ulubionego bohatera – doktora Dolittle, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami.

Zobacz całą informację: http://qlturka.pl/2017/05/09/poznajcie-misie-premiera-serii-misia-i-jej-mali-pacjenci/